VW
AGROexpert

Οι νέοι όμιλοι στη Γ΄Εθνική - Στον 1ο όμιλο ο Αλμωπός

Αναλυτικά οι ομάδες ανά ΕΠΣ που θα αγωνίζονται στο Πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής κατά την προσεχή αγωνιστική περίοδο είναι:

ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΟΣ ΟΜΙΛΩΝ 4 ΟΜΙΛΩΝ ΤΩΝ 16 ΟΜΑΔΩΝ:

1ος ΟΜΙΛΟΣ
01. ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ
02. ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
03. ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
04. ΚΑΒΑΛΑ
05. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
06. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
07. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ  (δεν δήλωσε συμμετοχή)
08. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
09. ΛΑΓΚΑΔΑΣ
10. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
11. ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
12. ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
13. ΝΑΟΥΣΑ
14. ΕΟΡΔΑΙΚΟΣ
15. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
16. ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ

 2ος ΟΜΙΛΟΣ
01. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ
02. ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
03. ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ
04. ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
05. ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
06. ΑΜΒΡΑΚΙΑ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ
07. ΜΑΥΡΟΙ ΑΕΤΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ
08. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
09. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
10. ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
12. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ
13. ΠΙΕΡΙΚΟΣ
14. ΠΥΔΝΑ KIΤΡΟΥΣ
15. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
16. ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ/ΙΣΤΙΑΙΑΣ

 3ος ΟΜΙΛΟΣ
01. ΖΑΚΥΝΘΟΣ
02. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
03. ΑΧΑΪΚΗ
04. ΔΟΞΑ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ
05. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ
06. ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ
07. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ
08. ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
09. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
10. ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
11. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
12. ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ
13. ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
14. ΘΗΒΑ
15. ΧΑΛΚΙΔΑ
16. ΑΙΟΛΙΚΟΣ

 4ος ΟΜΙΛΟΣ
01. ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
02. ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
03. ΚΗΦΙΣΙΑ
04. ΙΩΝΙΚΟΣ
05. ΦΩΣΤΗΡΑΣ
06. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
07. ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
08. ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
09. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
10. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
11. ΡΟΔΟΣ
12. ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
13. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ
14. ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
15. ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
16. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ


ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ: Δόξα Προσκυνητών
ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ: Ορφέας Ξάνθης
ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ: Νέστος Χρυσούπολης, ΑΟ Καβάλας
ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ: Δόξα Δράμας
ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ: Απόλλων Καλαμαριάς, ΑΠΕ Λαγκαδά, Καμπανιακός, ΑΟ Καρδίας
ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ: Εθνικός Αγιονιερίου
ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: Εορδαϊκός, Μακεδονικός Φούφα
ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ: Απόλλων Παραλιμνίου
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Αλμωπός Αριδαίας
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: Νάουσα
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ: ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου
ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ: ΑΕ Καραϊσκάκης, Αμβρακία Κωστακιών
ΕΠΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ: Νίκη Βόλου, Ρήγας Φεραίος, Ολυμπιακός Βόλου
ΕΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ: Θεσπρωτός
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ: Πύδνα Κίτρους, Πιερικός, Αχιλλέας Νεοκαισάρειας, Διαγόρας Σεβαστής
ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ΛΕΥΚΑΔΑΣ: Εθνικός Φιλιππιάδας, Τηλυκράτης Λευκάδας
ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ: Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου
ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ: Αστέρας Πετριτή
ΕΠΣ ΛΑΜΙΑΣ: Απόλλων Λάρισας
ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ: Θήβα
ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ: Παναργειακός, ΑΕ Ερμιονίδας
ΕΠΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ: Παναρκαδικός, Δόξα Μεγαλόπολης
ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ: Αιολικός
ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣ: ΠΑΟ Βάρδας, Δόξα Μανωλάδας, Αστέρας Αμαλιάδας
ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ: Τσικλητήρας Πύλου
ΕΠΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ: ΠΑΟ Λουτράκι, ΑΟ Ζευγολατιού
ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Παναχαϊκή, Αχαϊκή
ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ: ΑΟ Χαλκίς, ΑΕ Ιστιαίας
ΕΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ: Ζάκυνθος
ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ: Πανθηραϊκός
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ: Φωστήρας, Ηλυσιακός, Κηφισιά, Άγιος Ιερόθεος
ΕΠΣΑΝΑ: Τριγλία Ραφήνας, Θύελλα Ραφήνας
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Εθνικός, Ιωνικός, Προοδευτική
ΕΠΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ: Ερμής Ζωνιανών
ΕΠΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: Εργοτέλης, ΠΟ Ατσαλένιου
ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ: ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
ΕΠΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ: Ιάλυσος, Ρόδος
Share on Google Plus

 

rindis
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Γράψτε ένα σχόλιο για το παραπάνω θέμα: