Μια νίκη και μια ισοπαλία για τις μικτές ΕΠΣ Πέλλας στην Καστοριά

ΕΠΣ Καστοριάς - ΕΠΣ Πέλλας 0-3 (Νέων)

Παίζοντας πολύ καλό ποδόσφαιρο σε όλη τη διάρκεια του αγώνα η μικτή Νέων της ΕΠΣ Πέλλας "πέρασε" με το εντυπωσιακό 0-3 από τη Καστοριά. Αν και η ομάδα μας ήταν ανώτερη σε όλη τη διάρκεια του αγώνα, αυτός ήταν συναρπαστικός καθώς μέχρι λίγα λεπτά πριν τη λήξη το σκορ ήταν στο 0-1, σκορ που είχε διαμορφωθεί από τα πρώτα λεπτά με γκολ του Παπαδόπουλου Κ.. Ακολούθησαν τα γκολ των Πασσαλή και Τσιάκαλου όπου επισφράγισαν τη νίκη.
Σκόρερ: Παπαδόπουλος Κυριάκος (13'), Πασσαλής (86'), Τσιάκαλος (88')

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Τομπουλίδης, Δεβετζής, Γιουβάνογλου, Παπαδόπουλος, Τσιτσάνγκας (88' Θεοδωρούδης), Πασσαλής, Παπαχρήστου (75' Καρτσακλής), Τσιάκαλος, Δημόπουλος, Καμτσίκης (55' Στεφανίδης), Παρούτογλου
ΕΠΣ Καστοριάς - ΕΠΣ Πέλλας 2-2 (Παίδων)

Παίζοντας κατά διαστήματα πολύ καλό ποδόσφαιρο οι Παίδες της ΕΠΣ Πέλλας ανεδείχθησαν ισόπαλοι αντιμετωπίζοντας εκτός έδρας την αντίστοιχη ομάδα της ΕΠΣ Καστοριάς. Η ομάδα μας έχασε πολλές ευκαιρίες με κορυφαία το δοκάρι του Χατζηαλεξιάδης στο 12' ενώ μεγάλες ευκαιρίες έχασαν επίσης οι Νικολάου (15'), Ζαρμπής (75') και Αναργυρίδης (80΄)
Σκόρερ: 12' Φαντίδης (0-1), 15' Νικολάου (1-1), 28' Κηργής (2-1), 78' Ξάνθος (2-2)

ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: Τοψής, Κεχαγιόγλου, Φαντίδης, Αναργυρίδης, Χ"παναγιωτίδης, Πολυχρονόπουλος, Μπουτκάρης (75' Γεροντίδης), Ξάνθος, Χ"αλεξιάδης (58' Παπαχρήστου), Βακιρτζής (58' Ζαρμπής), Σγούρος (72' Πανταζίδης)