AGROexpert

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

Οι αγώνες Αλμωπού και Εδεσσαϊκού στη Γ΄ Εθνική

Διενεργήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ στο πάρκο Γουδή η κλήρωση για τον καταρτισμό του αγωνιστικού προγράμματος για τους 8 ομίλους του πρωταθλήματος Γ' Εθνικής Κατηγορίας περιόδου 2017-2018.

Η Επιτροπή Διοργανώσεων σε συνεδρίασή της έκανε αποδεκτά τα αιτήματα συμμετοχής των σωματείων ΑΕΠ Ηρακλής και ΑΕ Καρίτσας, τα οποία τοποθέτησε στον 2ο όμιλο, καθώς και το αίτημα αποχώρησης του σωματείου Ποσειδών Νέων Πόρων, που επίσης είχε τοποθετηθεί στον 2ο όμιλο της διοργάνωσης.   

Το αναλυτικό πρόγραμμα του 2ου ομίλου στον οποίο συμμετέχουν ο Αλμωπός και ο Εδεσσαϊκός έχει ως εξής:

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 1-16
Άρης Παλαιοχωρίου-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
Εδεσσαϊκός-Λαγκαδάς
ΑΟ Καρδίας-Πιερικός
ΑΕ Καρίτσας-ΑΕΠ Ηρακλής
Μακεδονικός-Αλμωπός Αριδαίας
Αγροτικός Αστέρας-Καμπανιακός
Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Νάουσα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 2-17
Κιλκισιακός-Άρης Παλαιοχωρίου
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Εδεσσαϊκός
λαγκαδάς-ΑΕ Καρίτσας
Πιερικός-Μακεδονικός
ΑΕΠ Ηρακλής-Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας-Νάουσα
Καμπανιακός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 3-18
Άρης Παλαιοχωρίου-Εδεσσαϊκός
ΑΟ Καρδίας-Κιλκισιακός
ΑΕ Καρίτσας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας-λαγκαδάς
Νάουσα-Πιερικός
Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΕΠ Ηρακλής
Αλμωπός Αριδαίας-Καμπανιακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 4-19
ΑΟ Καρδίας-Άρης Παλαιοχωρίου
Εδεσσαϊκός-ΑΕ Καρίτσας
Κιλκισιακός-Μακεδονικός
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Αγροτικός Αστέρας
λαγκαδάς-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Πιερικός-Καμπανιακός
ΑΕΠ Ηρακλής-Αλμωπός Αριδαίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 5-20
Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας
Μακεδονικός-ΑΟ Καρδίας
Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός
Νάουσα-Κιλκισιακός
Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
Αλμωπός Αριδαίας-λαγκαδάς
Πιερικός-ΑΕΠ Ηρακλής


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 6-21
Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΕ Καρίτσας-Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Καρδίας-Νάουσα
Εδεσσαϊκός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Κιλκισιακός-Καμπανιακός
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Αλμωπός Αριδαίας
λαγκαδάς-Πιερικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 7-22
Άρης Παλαιοχωρίου-Αγροτικός Αστέρας
Νάουσα-Μακεδονικός
Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΕ Καρίτσας
Καμπανιακός-ΑΟ Καρδίας
Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκός
ΑΕΠ Ηρακλής-Κιλκισιακός
Πιερικός-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 8-23
Νάουσα-Άρης Παλαιοχωρίου
Αγροτικός Αστέρας-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Μακεδονικός-Καμπανιακός
ΑΕ Καρίτσας-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΟ Καρδίας-ΑΕΠ Ηρακλής
Εδεσσαϊκός-Πιερικός
Κιλκισιακός-λαγκαδάς

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 9-24
Άρης Παλαιοχωρίου-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Καμπανιακός-Νάουσα
Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας
ΑΕΠ Ηρακλής-Μακεδονικός
Πιερικός-ΑΕ Καρίτσας
λαγκαδάς-ΑΟ Καρδίας
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Κιλκισιακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 10-25
Καμπανιακός-Άρης Παλαιοχωρίου
Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Αλμωπός Αριδαίας
Νάουσα-ΑΕΠ Ηρακλής
Αγροτικός Αστέρας-Πιερικός
Μακεδονικός-λαγκαδάς
ΑΟ Καρδίας-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
Εδεσσαϊκός-Κιλκισιακός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 11-26
Άρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΠ Ηρακλής-Καμπανιακός
Πιερικός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
λαγκαδάς-Νάουσα
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Μακεδονικός
Κιλκισιακός-ΑΕ Καρίτσας
Εδεσσαϊκός-ΑΟ Καρδίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 12-27
ΑΕΠ Ηρακλής-Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας-Πιερικός
Καμπανιακός-λαγκαδάς
Νάουσα-Φλιλιππος Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας-Κιλκισιακός
Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός
ΑΕ Καρίτσας-ΑΟ Καρδίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 13-28
Άρης Παλαιοχωρίου-Πιερικός
λαγκαδάς-ΑΕΠ Ηρακλής
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-Καμπανιακός
Κιλκισιακός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Εδεσσαϊκός-Νάουσα
ΑΟ Καρδίας-Αγροτικός Αστέρας
ΑΕ Καρίτσας-Μακεδονικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 14-29
λαγκαδάς-Άρης Παλαιοχωρίου
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-ΑΕΠ Ηρακλής
Αλμωπός Αριδαίας-Κιλκισιακός
Καμπανιακός-Εδεσσαϊκός
Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΑΟ Καρδίας
Νάουσα-ΑΕ Καρίτσας
Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ: 15-30
Φλιλιππος Αλεξάνδρειας-λαγκαδάς
Κιλκισιακός-Πιερικός
Εδεσσαϊκός-ΑΕΠ Ηρακλής
ΑΟ Καρδίας-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕ Καρίτσας-Καμπανιακός
Μακεδονικός-Μ.Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Αγροτικός Αστέρας-Νάουσα

Υποβιβάζονται 7 σωματεία

Διαβάστε παρακάτω το αναλυτικό πρόγραμμα των υπόλοιπων ομίλων:

Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου

Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου

Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου

Το πρόγραμμα του 6ου ομίλου

Το πρόγραμμα του 7ου ομίλου

Το πρόγραμμα του 8ου ομίλου

Υπενθυμίζεται ότι από κάθε όμιλο τα σωματεία υποβιβάζονται ως ακολούθως: 

1ος Όμιλος: υποβιβάζονται 5 σωματεία
2ος Όμιλος: υποβιβάζονται 7 σωματεία
3ος Όμιλος: υποβιβάζονται 6 σωματεία
4ος Όμιλος: υποβιβάζονται 6 σωματεία
5ος Όμιλος: υποβιβάζονται 5 σωματεία
6ος Όμιλος: υποβιβάζονται 4 σωματεία
7ος Όμιλος: υποβιβάζονται 4 σωματεία
8ος Όμιλος: υποβιβάζονται 4 σωματεία


Share on Google Plus

rindis
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Αφού σας ευχαριστήσουμε για την μοναδική εκτίμηση και εμπιστοσύνη που δείχνετε στην Ηλεκτρονική Εφημερίδα karatzova.com, καθιστώντας την πρώτη -με διαφορά- σε επισκεψιμότητα στην ευρύτερη περιοχή της Π.Ε. Πέλλας, θεωρούμε απαραίτητο να διευκρινίσουμε ότι:

Στο πλαίσιο της ελεύθερης έκφρασης των αναγνωστών- επισκεπτών της η Η.Ε. karatzova.com θεωρεί αυτονόητο ότι οι αναγνώστες της έχουν το δικαίωμα του σχολιασμού και της κριτικής.

Όμως θέλουμε να ξεκαθαρίσουμε με σαφήνεια ότι σε καμία περίπτωση η Η.Ε. δεν δημοσιεύει σχόλια ρατσιστικού, υβριστικού, προσβλητικού, φασιστικού ή σεξιστικού περιεχομένου. Από όπου και αν προέρχονται, όπου και αν απευθύνονται…

Είναι αυτονόητο επίσης ότι τα ενυπόγραφα άρθρα εκφράζουν το συντάκτη τους και όχι κατ' ανάγκην την άποψη της Ηλεκτρονικής Εφημερίδας.

Σας ευχαριστούμε και πάλι…