Cherry Cup 2018 σε Έδεσσα και Αριδαία: Ο Παπασιδέρης Κορωπίου πρωταθλητής Ελλάδας σε παμπαίδες Β΄ και μίνι - Η κατάταξη

Ολοκληρώθηκε το Cherry Cup, το Πανελλήνιο πρωτάθλημα Παμπαίδων Β' και μίνι που πραγματοποιήθηκε στα γήπεδα της Έδεσσας και της Αριδαίας. Ο Παπασιδέρης Κορωπίου ήταν ο μεγάλος νικητής και στις δύο κατηγορίες και μάλιστα αήττητος. Στους Παμπαίδες Β' επικράτησε στον τελικό με  21-16 του Ολυμπιακού Κερατσινίου, ενώ στην τρίτη θέση τερμάτισε η ΑΕΚ που επικράτησε του Δούκα με 24-21.

Στα μίνι ο Παπασιδέρης Κορωπίου επικράτησε στον τελικό του Διομήδη με 39-29 ενω τρίτος ήρθαν τα Βριλήσσια που επικράτησαν του Αερωπού με 26-25. Αναλυτικά τα αποτελέσματα και η κατάταξη και στις δυο κατηγορίες: