Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

Όλοι οι υποψήφιοι σύμβουλοι του συνδυασμού "Πέλλα Μπροστά" με επικεφαλής τον Θόδωρο Θεοδωρίδη

Οι υποψήφιοι Δημοτικοί και Κοινοτικοί Σύνμβουλοι του συνδυασμού "Πέλλα Μπροστά" με επικεφαλής τον Θόδωρο Θεοδωρίδη:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Αθανασιάδου Δέσποινα
Αϊβαζίδης Ιωάννης
Αλμπανίδου Πολυξένη (Πολύνα)
Αμανατιάδης Κυριάκος
Ελευθεριάδης Χρήστος
Ζημπίδης Αβραάμ
Κάμτση Κατερίνα
Καράμπελας Φώτιος
Κεσισίδης Κοσμάς
Κοβάτση Ελισάβετ
Κουρτελή Δήμητρα
Κουσίδης Αχιλλέας
Λαγομάτης – Λαζόπουλος Χρυσοβαλάντης-Πρόδρομος
Μάγγος Θεμιστοκλής
Μανωλάκη Κυριακή
Μπογδάνη Αγάπη
Μυλωνά Μαρία
Οσάφι Αρίλντα (Εύη)
Παναγιωτίδης Αναστάσιος
Παπαδόπουλος Αντώνης
Παπαζέκου Ελένη
Παρασκευάς Χρήστος
Πατσαβούδης Χρήστος
Ρουσοπούλου Κατερίνα
Σουκιούρογλου Ιωάννης
Στεφανίδου Χριστίνα
Τζόμπη Ζαφειρώ
Τσακμάκης Παναγιώτης
Τσίτσος Νικόλαος
Τσομπάνης Θεοχάρης
Φραντζεσκάκης Εμμανουήλ
Φυρφυρίδου Μαρία
Χατζηβασιλειάδης Γεώργιος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
Αμιτζόγλου Λύσσανδρος
Αναγνώστου Παρασκευή
Αντωνιάδου – Τσάτση Σοφία
Δεληγιαννίδης Κωνσταντίνος
Ελευθερίου Γεώργιος
Καζαντζίδης Σωκράτης
Κοροξενού Νικολέτα
Τσίκου – Μίγκου Βασιλική
Χατζή Μαρία

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΡΡΟΥ
Ηλία Ελένη
Κουρπανίδης Δημήτριος
Πρόβιος Σταύρος
Στεφανίδης Αναστάσιος
Συμεωνίδης Συμεών

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
Αντωνίου Χαράλαμπος
Αρβανίτης Σπυρίδων
Βακιρτζής Γεώργιος
Δημομάρκος Αντώνιος
Μίτσκα Μαρία
Τανάσκος Αντώνιος
Χαμοκερίδου Θεοδώρα

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΛΑΣ
Ανδρεάδης Θεόδωρος
Αρετάκης Ιωάννης
Λιάλης Δημήτριος
Μπέκα Αφροδίτη
Σαββίδου Άννα Μαρία
Τσαλταφερίδης Απόστολος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ
Απαζίδου Άννα 
Γεωργιάδης Χαράλαμπος
Ράγκος Πέτρος
Τσιρκινίδου – Κοροξενού Μαρία
Φαρίνη Ευαγγελία
Χαραλαμπίδου Φωτεινή

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΚΡΟΛΙΜΝΗΣ
Δεληγιάννης Αναστάσιος
Δεληγιαννίδου Ειρήνη
Ευθυμιάδης Αντώνιος
Ευθυμιάδης Γεώργιος
Κώστας Πέτρος
Λαζαρίδης Χρήστος
Νίκου – Μαρκοδούνη Παναγιώτα
Χρήστου Στεφανία

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΞΟΥ
Ακονίδου Γεωργία
Ακονίδου Μαρία
Θωμαϊδης Λάζαρος
Ιορδανίδης Κωνσταντίνος
Κενανίδης Κυριάκος
Νικολαϊδης Ιορδάνης
Παρασκευά Παρθένα (Πόπη)
Τατόγλου Αναστάσιος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
Ακριβιάδης Νικόλαος
Γρηγοριάδου Αικατερίνη
Μαγγανάρης Ιωάννης
Τρεμπολίτου Σουλτάνα
Τσεκούρης Γεώργιος
Τσόλκας Κωνσταντίνος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Αβραμίδης Πρόδρομος
Ζηλίδου Κωνσταντίνα
Θεοδωρίδου Γεωργία
Μάγγος Ιωάννης
Μητσάκη Χαραλαμπία
Μουτούδης Κωνσταντίνος
Νταλατσούδης Θεόδωρος
Παναγκασίδης Βενίζιος
Τσάτσα Ανέστη
Φωκάς Ιωάννης
Χειμωνίδου Εμμανουέλα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ 
Γκέλος Γεώργιος
Γραμματικοπούλου Αικατερίνη
Γρόπαλης Θωμάς
Κριουσής Ιωάννης
Λάγου Ελένη
Πάρδας Νικόλαος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
Θεοδωρίδου – Αρβανίτη Ανατολή (Άννα)
Ιωαννίδης Δημήτριος
Κουκουσιάρη Δέσποινα
Μουλαδεράκης Δημήτριος
Χλή Άννα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
Αμιτζόγλου Λύσανδρος
Βασιλειάδης Κωνσταντίνος
Βλάχος Ανδρέας
Βοτάρης Γεώργιος
Κλαζίδης Νικόλαος
Μίρτση Ευγενία
Παπαντωνιάδου Θεοδώρα
Πουρσανίδης Χαράλαμπος
Τραπεζανλίδου Ευανθία
Τσανακτσή Νικολέττα
Χάλης Χαράλαμπος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΠΑΡΟΥ
Γαργάλα Βασιλική
Γαργάλα Μαρία
Ευσταθιάδης Ιωάννης
Τόπκας Χρήστος
Τσάτσας Σπύρος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
Αποστολίδου – Χατζηδάκη Παρθένα (Πόπη)
Βιάνας Αστέριος
Ζιούδας Σωτήριος
Μαριορίδης Παναγιώτης
Μπαμπιάδου Παρθένα
Τζεϊρανίδου Ράντα
Τσάλμας Πασχάλης

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΥ ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
Αβραμίδου Μαγδαληνή
Εφραιμίδης Παναγιώτης
Καρακεχαγιάς Γρηγόριος
Κεσόγλου Δήμητρα
Κιοκπάσογλου Στέφανος
Κοϊνάρη Ελένη

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΥ ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
Αναστασιάδης Κλέαρχος
Ευαγγελίδης Αθανάσιος
Μουμτζίδου – Τάντη Σοφία
Σιμήτης Πέτρος
Τόσκα Αθανασία

Share on Google Plus

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 σχόλια: