Απόλλων Κρύας Βρύσης – ΑΡΗΣ 1-2 (βίντεο&φωτο)

Με γκολ από τα αποδυτήρια ξεκίνησε ο αγώνας του Απόλλωνα Κρύας Βρύσης με τον ΑΡΗ, αφού πριν συμπληρωθεί το 1ο λεπτό του αγώνα οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με τον Σιδηρόπουλο, χωρίς όμως  να προλάβουν να το χαρούν.
Στο αμέσως επόμενο λεπτό ο ΑΡΗΣ ισοφάρισε με τον Καπνίδη και στο 32΄με τον Ντούνη πέτυχε το 1-2 και πήρε τη νίκη μέσα στην Κρύα Βρύση, χωρίς να είναι ιδιαίτερα καλύτερος από τον Απόλλωνα. Τον αγώνα παρά το τσουχτερό κρύο παρακολούθησαν περίπου 800 φίλαθλοι.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ 1960 (Τομπάζης): Δεληχατζής, Σιδέρης (52΄Λουϊζίδης), Παπαδόπουλος Σ., Μπρέγκου, Βοτάρης, Κίτσας, Σιδηρόπουλος Π., Νύρλας, Ίβιτς, Πετρίδης, Παπαδόπουλος Γ.
ΆΡΗΣ (Αναστόπουλος): Tζινάρ, Τσουμάνης, Κόκε (53΄Μελισσάς), Ρόβας, Ιντζίδης, Σαμαράς, Πόι (85΄Βουτσιάς), Καπνίδης, Καζναφέρης, Τάτος, Ντούνης (70΄Ν΄Λουντούλου)
Βίντεο-φωτο: Δημήτρης Τσουφλίδης - Aθλητική Κυριακή

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ: Δεληχατζής, Σιδέρης (52’ Λουϊζίδης), Παπαδόπουλος Σ., Μπρέγκου, Βοτάρης, Κίτσας, Σιδηρόπουλος Π., Νύρλας, Ίβιτς, Πετρίδης, Παπαδόπουλος Γ.
ΑΡΗΣ: Tζινάρ, Τσουμάνης, Κόκε (53’ λ.τ. Μελισσάς), Ρόβας, Ιντζίδης, Σαμαράς, Πόι (85’ Βουτσιάς), Καπνίδης, Καζναφέρης, Τάτος, Ντούνης (70’ Ν’ Λουντούλου). Βίντεο-φωτο: Δημήτρης Τσουφλίδης
Φωτο: Δημήτρης Τσουφλίδης
Βίντεο-φωτο: Δημήτρης Τσουλφίδης