Το πρόγραμμα των ποδοσφαιρικών αγώνων στα γήπεδα της Πέλλας τις προσεχείς ημέρες περιλαμβάνει αγώνες κυπέλλου και πρωταθλήματος και έχει ως εξής:
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 3η ΦΑΣΗ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.10.2017
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ-ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 28.10.2017
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ - ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ - Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 29.10.2017
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΠΟΛ/ΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
HΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΑΝΑΓ/ΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 3η ΦΑΣΗ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 1.11.2017
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΛΜΩΠΟΣ-Α.Σ. ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 3η ΦΑΣΗ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.10.2017
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 Κ ΒΡΥΣΗΣ-ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 28.10.2017
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΝΙΣΣΑΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ - ΠΟΝΤΙΑΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΠΕΛΛΑΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΔΑΦΝΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΩΡΟΘΕΑΣ
ΣΚΥΔΡΑ 2000 ΣΚΥΔΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ - Ν.ΠΥΡΣΟΣ ΠΕΤΡΙΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 29.10.2017
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 4η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΠΟΛ/ΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΙΠΑΡΟΥ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΝΟΥ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΔ ΔΑΦΝΗΣ
HΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΛΟΥΚΑ - ΠΑΟΚ ΔΥΤΙΚΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΑΝΑΓ/ΝΗΣΗ ΛΙΠΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - ΝΕΑ ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 3η ΦΑΣΗ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 1.11.2017
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΛΜΩΠΟΣ-Α.Σ. ΠΡΟΜΑΧΟΙ
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Μη διστάσετε να προσθέσετε σχόλια στο δημοσίευμα που σας ενδιαφέρει.
Η εφημερίδα karatzova.com ενθαρρύνει τη δημόσια έκφραση των αναγνωστών της εφόσον τηρούνται οι βασικοί κανόνες δημοσιότητας που ορίζουν οι ελληνικοί νόμοι. Τα σχόλια εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.