Ανακοινώνεται ότι από την Τρίτη 15 Σεπτεμβρίου 2020 οι υπηρεσίες της Διεύθυνσης Μεταφορών και Επικοινωνιών Γιαννιτσών θα λειτουργούν κανονικά, εφαρμόζοντας πλήρως τα προτεινόμενα μέτρα υγιεινής και ασφάλειας για την αποφυγή της διασποράς του κωρονοïού COVID-19.
Για την καλύτερη εξυπηρέτησή τους και προστασία τους, οι ενδιαφερόμενοι πολίτες παρακαλούνται, πριν από την επίσκεψή τους στις υπηρεσίες, να επικοινωνούν τηλεφωνικά με το αρμόδιο Τμήμα για το κλείσιμο ραντεβού. Τα τηλέφωνα επικοινωνίας που μπορούν να χρησιμοποιούν είναι τα επόμενα:
Για θέματα αυτοκινήτων: 2382-3-52330
Για θέματα έκδοσης διπλωμάτων: 2382-3-52340
Για τεχνικά θέματα: 2382-3-52350
Για την καλύτερη εξυπηρέτησή τους και προστασία τους, οι ενδιαφερόμενοι πολίτες παρακαλούνται, πριν από την επίσκεψή τους στις υπηρεσίες, να επικοινωνούν τηλεφωνικά με το αρμόδιο Τμήμα για το κλείσιμο ραντεβού. Τα τηλέφωνα επικοινωνίας που μπορούν να χρησιμοποιούν είναι τα επόμενα:
Για θέματα αυτοκινήτων: 2382-3-52330
Για θέματα έκδοσης διπλωμάτων: 2382-3-52340
Για τεχνικά θέματα: 2382-3-52350
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Μη διστάσετε να προσθέσετε σχόλια στο δημοσίευμα που σας ενδιαφέρει.
Η εφημερίδα karatzova.com ενθαρρύνει τη δημόσια έκφραση των αναγνωστών της εφόσον τηρούνται οι βασικοί κανόνες δημοσιότητας που ορίζουν οι ελληνικοί νόμοι. Τα σχόλια εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.