Ανακοινώνουμε ότι φέτος δεν θα πραγματοποιηθεί το Φεστιβάλ Νέων του Τοπικού Συμβουλίου Νέων του Δήμου Έδεσσας ‘’Εκφράσου Ελεύθερα’’, λόγω covid -19. Ο Πρόεδρος του ΤΟ.ΣΥ.Ν Δήμου Έδεσσας Αντώνιος Μπουρδάνης
Μη διστάσετε να προσθέσετε σχόλια στο δημοσίευμα που σας ενδιαφέρει.
Η εφημερίδα karatzova.com ενθαρρύνει τη δημόσια έκφραση των αναγνωστών της εφόσον τηρούνται οι βασικοί κανόνες δημοσιότητας που ορίζουν οι ελληνικοί νόμοι. Τα σχόλια εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Μη διστάσετε να προσθέσετε σχόλια στο δημοσίευμα που σας ενδιαφέρει.
Η εφημερίδα karatzova.com ενθαρρύνει τη δημόσια έκφραση των αναγνωστών της εφόσον τηρούνται οι βασικοί κανόνες δημοσιότητας που ορίζουν οι ελληνικοί νόμοι. Τα σχόλια εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.