Πραγματοποιήθηκε σήμερα στις 11.00 το πρωί, στα Γραφεία της Διοίκησης της 3ης Υγειονομικής Περιφέρειας η ορκομωσία του νέου Διοικητή του Γενικού Νοσοκομείου Πέλλας Χρήστου Δόντσου, παρουσία του Διοικητή της 3ης Υ.ΠΕ. Παναγιώτη Μπογιατζίδη.
Ο νέος Διοικητής αναλαμβάνει και επίσημα τα νέα του καθήκοντα την Δευτέρα.
Ο Χρήστος Δόντσος είναι γιατρός και κατάγεται από την Μηλιά Αλμωπίας, είναι Δημοτικός Σύμβουλος, εκλεγμένος με το συνδυασμό του πρώην Δημάρχου Αλμωπίας Δημήτρη Μπίνου από όπου ανεξαρτητοποιήθηκε και είναι πρόεδρος του ΚΕΚΠΑ Αλμωπίας.
Χρήστο καλή επιτυχία. Να δέχεσαι την καλοπροαιρετη κριτική κατά την άσκηση των καθηκόντων σου και να αγνοείς την κακοπροαιρετη. Να ξέρεις ότι είναι δύσκολο να αρέσεις σε όλους. Δεν είναι και απαραίτητο όμως.
ΑπάντησηΔιαγραφήΚατάλαβες Χρήστο; με δικαίωσαν αμέσως ο 3.45 και ο 4.09. Κακοπροαιρετη και οι δύο. Αγνόησε τους. Θα ακολουθήσουν και άλλοι.
ΔιαγραφήΜΕΓΑΛΕΙΑ.............
ΑπάντησηΔιαγραφήΜπλε κοστουμι. Τα λεει ολα...
ΑπάντησηΔιαγραφήΟ κυριος εχει δικο του ιατρειο? Περα απο την ειδικοτητα που απεκτησε στο νοσοκομειο εδεσσας που αλλου εργαστηκε? Με ποια κριτηρια διοριστηκε διοικητης? Μαλλον κανενα καλο μπαρμπα θα ειχε και τον πρωοθησε
ΑπάντησηΔιαγραφήΚουμπαριά με αντιδήμαρχο Έδεσσας έκανε. Αν παίζει ρόλο, αυτοί ξέρουν., λέμε.......
ΔιαγραφήΥποδιοικητής σε λίγο ο πρώην έμπορος μηχανών...
ΑπάντησηΔιαγραφήΣυγχαρητήρια και εύχομαι να παράγει έργο! Όσο αφορά την εικόνα που βλέπω και δεν αφορά τον κο Δόντσο, το δημόσιο έπρεπε να ξοδέψει δεκάδες χιλιάδες ευρώ για τις τηλεδιασκέψεις; Δείτε τον εξοπλισμό, τηλεόραση και κάμερα.
ΑπάντησηΔιαγραφήθεσεις μαριονετας
ΑπάντησηΔιαγραφήΌταν λέμε διοίκηση τι εννοούμε;
ΑπάντησηΔιαγραφήΟ Λάκης πού είναι;
ΑπάντησηΔιαγραφήΩς γιατρός είναι αποτυχημένος Ως διοικητής τελείως άπειρος Δε γνωρίζει καν τον εξοπλισμό του νοσοκομείου που διοικεί ΑΙΣΧΟΣ!
ΑπάντησηΔιαγραφή