Ο Όμιλος Αντισφαίρισης Αριδαίας συγχαίρει όλους τους αθλητές και αθλήτριες που πήραν μέρος πρωτάθλημα Κεντροδυτικής Μακεδονίας που διεξήχθη στη Καστοριά.
Στην κατηγορία 14 ετών Αγωνίστικαν οι παρακάτω Αθλητές του Ομίλου μας :
Τσαρκνιάς Άγγελος 4άδα
Σαμαράς Νικόλαος 32άδα
Σαμαρά Ανθία 32άδα
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Μη διστάσετε να προσθέσετε σχόλια στο δημοσίευμα που σας ενδιαφέρει.
Η εφημερίδα karatzova.com ενθαρρύνει τη δημόσια έκφραση των αναγνωστών της εφόσον τηρούνται οι βασικοί κανόνες δημοσιότητας που ορίζουν οι ελληνικοί νόμοι. Τα σχόλια εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.