Σήμερα θρηνεί η Πυροσβεστική και τα Γιαννιτσά με τον ξαφνικό θάνατο του Συναδέλφου Δημακίδη Νικολάου 51 ετών ο οποίος Υπηρετούσε στην Π.Υ Γιαννιτσών. Καλό παράδεισο Συνάδελφε, Συλλυπητήρια στην οικογενειά του.
Φόρμα επικοινωνίας
Home
Κ. Μακεδονία
Συλλυπητήριο Σωματείου Πυροσβεστών - Π.Π.Υ & Συμβασιούχων Μακεδονίας για τον θάνατο του Ν. Δημακίδη
- Blogger Comment
- Facebook Comment
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης
(
Atom
)
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Μη διστάσετε να προσθέσετε σχόλια στο δημοσίευμα που σας ενδιαφέρει.
Η εφημερίδα karatzova.com ενθαρρύνει τη δημόσια έκφραση των αναγνωστών της εφόσον τηρούνται οι βασικοί κανόνες δημοσιότητας που ορίζουν οι ελληνικοί νόμοι. Τα σχόλια εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.