Τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε το μεσημέρι της Τετάρτης στο κέντρο της Αριδαίας, όταν και συγκρούσθηκαν δύο επιβατικά αυτοκίνητα χωρίς ευτυχώς να υπάρξει τραυματισμός.
Στο σημείο για την καταγραφή του τροχαίου κλήθηκε και η αστυνομία.
Μη διστάσετε να προσθέσετε σχόλια στο δημοσίευμα που σας ενδιαφέρει.
Η εφημερίδα karatzova.com ενθαρρύνει τη δημόσια έκφραση των αναγνωστών της εφόσον τηρούνται οι βασικοί κανόνες δημοσιότητας που ορίζουν οι ελληνικοί νόμοι. Τα σχόλια εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Σε αυτή την πόλη ούτε από stop ξέρουν, ούτε από οδήγηση. Μετά γιατί μας λένε χωριό.
ΑπάντησηΔιαγραφήΑναμενόμενο,ολοι οδηγάνε λες και εχουν συγκρουόμενα
ΑπάντησηΔιαγραφή