Ευχές από τον Γρηγόρη Δέλλιο, υποψήφιο βουλευτή με την ''Ελληνική Λύση'' στην Πέλλα ΠΕΛΛΑ , Bουλευτικές εκλογές 2023 Κάθε τέλος είναι και μια αρχή... Κάθε Σταύρωση και μια Ανάσταση. Εύχομαι ολόψυχα σε σας και τις οικογένειες σας, Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση.Δέλλιος ΓρηγόρηςΥποψήφιος Βουλευτής Ν. ΠέλλαςΕλληνική λύση Share on Facebook Share on Twitter Share on Google Plus ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
Blogger Comment
Facebook Comment