Κατά τη συνεδρίαση του προεδρείου της Κοινοβουλευτικής Ομάδας του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ, ο πρόεδρος του κόμματος, Στέφανος Κασσελάκης, ανακοίνωσε του τομεάρχες και τους αναπληρωτές τομεάρχες της ΚΟ.
Μη διστάσετε να προσθέσετε σχόλια στο δημοσίευμα που σας ενδιαφέρει.
Η εφημερίδα karatzova.com ενθαρρύνει τη δημόσια έκφραση των αναγνωστών της εφόσον τηρούνται οι βασικοί κανόνες δημοσιότητας που ορίζουν οι ελληνικοί νόμοι. Τα σχόλια εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.
Αλήθεια οι ίδιοι τους πιστεύουν ότι ο ΣΥΡΙΖΑ έχει μέλλον;
ΑπάντησηΔιαγραφήΤην δικιά μας που την έβαλε; έχει μια θέση στην καντίνα για καφέδες να το ψάξει, από το τίποτα καλύτερα οι καφέδες!
ΑπάντησηΔιαγραφήΈλα να ετοιμαζόμαστε για βαλίτσες
ΑπάντησηΔιαγραφή