Από τον Δήμαρχο Αλμωπίας Νίκο Παρούτογλου, εκδόθηκε σχετική προκήρυξη, με την οποία καλούνται οι ενδιαφερόμενοι να συμμετάσχουν στη διαδικασία επιλογής Συμπαραστάτη του Δημότη και της Επιχείρησης.
Η σχετική προκήρυξη με τα κριτήρια και την διαδικασία επιλογής έχει ως ακολούθως:
έλεγχο στα καφε για τσιγάρο γιατί οι παράνομοι κυριαρχουν.
ΑπάντησηΔιαγραφήΟι καπνιστές πρέπει να ζορίζονται. Όχι οι άκαπνοι. Βγαίνεις έξω , καπνίζεις ξαναμπαίνεις.Περισσότερους ελέγχους θελουμε κύριε δήμαρχε να ζητάτε.
ΑπάντησηΔιαγραφή