VW
AGROexpert

Πρεμιέρα με... ρεπό για τον Αλμωπό

Στην Πάτρα χθες το βράδυ πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής.

Η εκδήλωση έγινε σε κεντρικό ξενοδοχείο στο Ρίο, με το πρωτάθλημα να έχει προγραμματιστεί να αρχίσει στις 11 Σεπτεμβρίου και θα ολοκληρωθεί στις 21 Μαϊου 2017.

Το πλήρες πρόγραμμα του 1ου ομίλου στον οποίο συμμετέχει ο Αλμωπός Αριδαίας έχει ως εξής:

1η αγωνιστική 16η

ΑΟ Καρδίας-Ορφέας Ξάνθης
Μακεδονικός Φούφα-ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΕ Ποντίων Βατολάκου Γρεβενών-Απόλλων Καλαμαριάς
ΑΟ Καβάλα-Δόξα Προσκυνητών
Νάουσα-Εορδαϊκός
Δόξα Δράμας-Καμπανιακός
Απόλλων Παραλιμνίου-Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

2η αγωνιστική 17η

Αλμωπός Αριδαίας-ΑΟ Καρδίας
Ορφέας Ξάνθης-Μακεδονικός Φούφα
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καβάλα
Απόλλων Καλαμαριάς-Νάουσα
Δόξα Προσκυνητών-Δόξα Δράμας
Εορδαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης
Καμπανιακός-Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: ΑΕ Ποντίων

3η αγωνιστική 18η

ΑΟ Καρδίας-Μακεδονικός Φούφα
ΑΕ Ποντίων-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΟ Καβάλα-Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Δράμας-ΑΠΕ Λαγκαδά
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Καλαμαριάς
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Προσκυνητών
Εορδαϊκός-Καμπανιακός
Ρεπό: Νάουσα

4η αγωνιστική 19η

ΑΕ Ποντίων-ΑΟ Καρδίας
Μακεδονικός Φούφα-ΑΟ Καβάλα
Αλμωπός Αριδαίας-Νάουσα
Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Δράμας
ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Παραλιμνίου
Απόλλων Καλαμαριάς-Καμπανιακός
Δόξα Προσκυνητών-Εορδαϊκός
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

5η αγωνιστική 20η

ΑΟ Καρδίας-ΑΟ Καβάλα
Νάουσα-ΑΕ Ποντίων
Δόξα Δράμας-Μακεδονικός Φούφα
Νέστος Χρυσούπολης-Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης
Εορδαϊκός-ΑΠΕ Λαγκαδά
Απόλλων Καλαμαριάς-Δόξα Προσκυνητών
Ρεπό: Καμπανιακός

6η αγωνιστική 21η

Νάουσα-ΑΟ Καρδίας
ΑΟ Καβάλα-Δόξα Δράμας
ΑΕ Ποντίων-Νέστος Χρυσούπολης
Μακεδονικός Φούφα-Απόλλων Παραλιμνίου
Αλμωπός Αριδαίας-Καμπανιακός
Ορφέας Ξάνθης-Εορδαϊκός
ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Καλαμαριάς
Ρεπό: Δόξα Προσκυνητών

7η αγωνιστική 22η

ΑΟ Καρδίας-Δόξα Δράμας
Νέστος Χρυσούπολης-Νάουσα
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΟ Καβάλα
Καμπανιακός-ΑΕ Ποντίων
Εορδαϊκός-Μακεδονικός Φούφα
Δόξα Προσκυνητών-Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Καλαμαριάς-Ορφέας Ξάνθης
Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά

8η αγωνιστική 23η

Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καρδίας
Δόξα Δράμας-Απόλλων Παραλιμνίου
Νάουσα-Καμπανιακός
ΑΟ Καβάλα-Εορδαϊκός
ΑΕ Ποντίων-Δόξα Προσκυνητών
Μακεδονικός Φούφα-Απόλλων Καλαμαριάς
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΠΕ Λαγκαδά
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

9η αγωνιστική 24η

ΑΟ Καρδίας-Απόλλων Παραλιμνίου
Καμπανιακός-Νέστος Χρυσούπολης
Εορδαϊκός-Δόξα Δράμας
Δόξα Προσκυνητών-Νάουσα
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΟ Καβάλα
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΕ Ποντίων
Ορφέας Ξάνθης-Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

10η αγωνιστική 25η

Καμπανιακός-ΑΟ Καρδίας
Απόλλων Παραλιμνίου-Εορδαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Προσκυνητών
Δόξα Δράμας-Απόλλων Καλαμαριάς
Νάουσα-ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΕ Ποντίων-Ορφέας Ξάνθης
Μακεδονικός Φούφα-Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: ΑΟ Καβάλα

11η αγωνιστική 26η

ΑΟ Καρδίας-Εορδαϊκός
Δόξα Προσκυνητών-Καμπανιακός
Απόλλων Καλαμαριάς-Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΠΕ Λαγκαδά-Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ξάνθης-Νάουσα
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΟ Καβάλα
Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Ποντίων
Ρεπό: Δόξα Δράμας

12η αγωνιστική 27η

Δόξα Προσκυνητών-ΑΟ Καρδίας
Εορδαϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς
Καμπανιακός-ΑΠΕ Λαγκαδά
Νέστος Χρυσούπολης-Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Δράμας-Αλμωπός Αριδαίας
Νάουσα-Μακεδονικός Φούφα
ΑΟ Καβάλα-ΑΕ Ποντίων
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

13η αγωνιστική 28η

ΑΟ Καρδίας-Απόλλων Καλαμαριάς
ΑΠΕ Λαγκαδά-Δόξα Προσκυνητών
Ορφέας Ξάνθης-Καμπανιακός
Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Παραλιμνίου
Μακεδονικός Φούφα-Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Ποντίων-Δόξα Δράμας
ΑΟ Καβάλα-Νάουσα
Ρεπό: Εορδαϊκός

14η αγωνιστική 29η

ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καρδίας
Δόξα Προσκυνητών-Ορφέας Ξάνθης
Εορδαϊκός-Αλμωπός Αριδαίας
Καμπανιακός-Μακεδονικός Φούφα
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Ποντίων
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καβάλα
Δόξα Δράμας-Νάουσα
Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς

15η αγωνιστική 30η

Ορφέας Ξάνθης-ΑΠΕ Λαγκαδά
Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Καλαμαριάς
Μακεδονικός Φούφα-Δόξα Προσκυνητών
ΑΕ Ποντίων-Εορδαϊκός
ΑΟ Καβάλα-Καμπανιακός
Νάουσα-Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Δράμας-Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: ΑΟ Καρδίας
Share on Google Plus

 

rindis
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Γράψτε ένα σχόλιο για το παραπάνω θέμα: