AGROexpert

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

Οι αγώνες Κυπέλλου της ΕΠΣ Πέλλας (φωτο)

Πραγματοποιήθηκε σήμερα το απόγευμα στη Έδεσσα και στην αίθουσα του Συνδέσμου Επισήμων Διαιτητών Ποδοσφαίρου Ν. Πέλλας, η κληρωση του Κυπέλλου δικαιοδοσίας ΕΠΣ Πέλλας. 

Οι όμιλοι που έβγαλε η κληρωτίδα είναι οι εξής:






1ος όμιλος
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ    
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ    
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ    
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ  

1η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
2η αγωνιστική
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
3η αγωνιστική
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
________________________________________________________
2ος όμιλος
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ    
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ    
Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ    
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ    

1η αγωνιστική
Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
2η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
3η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
________________________________________________________
3ος όμιλος
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ    
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ    
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ    
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ  

1η αγωνιστική
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
2η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
3η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ 
________________________________________________________
4ος όμιλος
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ    
ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ    
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

1η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
2η αγωνιστική
ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
3η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ    
________________________________________________________
5ος όμιλος
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ    
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ    
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ    
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ    
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ 

1η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Ρεπό:AΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
2η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
Ρεπό: ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
3η αγωνιστική
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
Ρεπό:ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
4η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ
Ρεπό: Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
5η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
Ρεπό:AΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ
________________________________________________________
6ος όμιλος
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ    
ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ    
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ    
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ    

1η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
2η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ
ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
3η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
________________________________________________________
7ος όμιλος
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ    
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ   
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ    
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ  

1η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
2η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
3η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 
________________________________________________________
8ος όμιλος
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ    
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ    
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ    
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ    

1η αγωνιστική
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
2η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
3η αγωνιστική
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
________________________________________________________
9ος όμιλος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ    
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ    
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ    
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ  

1η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
2η αγωνιστική
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
3η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
________________________________________________________
10ος όμιλος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ    
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ    
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ    
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ    

1η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
2η αγωνιστική
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
3η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
________________________________________________________
11ος όμιλος
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ    
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ    
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ 

1η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ
2η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
3η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ

Δείτε φωτογραφίες από την κλήρωση:
Share on Google Plus

 

rindis
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Αφού σας ευχαριστήσουμε για την μοναδική εκτίμηση και εμπιστοσύνη που δείχνετε στην Ηλεκτρονική Εφημερίδα karatzova.com, καθιστώντας την πρώτη -με διαφορά- σε επισκεψιμότητα στην ευρύτερη περιοχή της Π.Ε. Πέλλας, θεωρούμε απαραίτητο να διευκρινίσουμε ότι:

Στο πλαίσιο της ελεύθερης έκφρασης των αναγνωστών- επισκεπτών της η Η.Ε. karatzova.com θεωρεί αυτονόητο ότι οι αναγνώστες της έχουν το δικαίωμα του σχολιασμού και της κριτικής.

Όμως θέλουμε να ξεκαθαρίσουμε με σαφήνεια ότι σε καμία περίπτωση η Η.Ε. δεν δημοσιεύει σχόλια ρατσιστικού, υβριστικού, προσβλητικού, φασιστικού ή σεξιστικού περιεχομένου. Από όπου και αν προέρχονται, όπου και αν απευθύνονται…

Είναι αυτονόητο επίσης ότι τα ενυπόγραφα άρθρα εκφράζουν το συντάκτη τους και όχι κατ' ανάγκην την άποψη της Ηλεκτρονικής Εφημερίδας.

Σας ευχαριστούμε και πάλι…