VW
AGROexpert

Οι αγώνες Κυπέλλου της ΕΠΣ Πέλλας (φωτο)

Πραγματοποιήθηκε σήμερα το απόγευμα στη Έδεσσα και στην αίθουσα του Συνδέσμου Επισήμων Διαιτητών Ποδοσφαίρου Ν. Πέλλας, η κληρωση του Κυπέλλου δικαιοδοσίας ΕΠΣ Πέλλας. 

Οι όμιλοι που έβγαλε η κληρωτίδα είναι οι εξής:






1ος όμιλος
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ    
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ    
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ    
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ  

1η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
2η αγωνιστική
ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ - ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ
3η αγωνιστική
ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΤΣΑΚΩΝ
ΠΑΟ ΚΕΡΑΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
________________________________________________________
2ος όμιλος
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ    
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ    
Μ ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ    
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ    

1η αγωνιστική
Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
2η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ - Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ - ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
3η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΣΩΣΑΝΔΡΑΣ
Μ.ΘΥΕΛΛΑ ΛΥΚΟΣΤΟΜΟΥ - ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
________________________________________________________
3ος όμιλος
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ    
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ    
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ    
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ  

1η αγωνιστική
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ
2η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ - ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
3η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΜΑΣ
ΕΥΡΩΠΟΣ ΦΟΥΣΤΑΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΥΔΡΑΙΑΣ 
________________________________________________________
4ος όμιλος
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ    
ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ    
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

1η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ
2η αγωνιστική
ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ
3η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΨΑΛΟΥ - ΠΑΝΑΛΜΩΠΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΕΦΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ    
________________________________________________________
5ος όμιλος
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ    
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ    
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ    
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ    
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ 

1η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Ρεπό:AΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
2η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
Ρεπό: ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
3η αγωνιστική
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
Ρεπό:ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
4η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ - ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ
Ρεπό: Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ
5η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΗΣΙΟΥ
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
Ρεπό:AΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ
________________________________________________________
6ος όμιλος
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ    
ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ    
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ    
ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ    

1η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
2η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΖΕΡΒΗΣ
ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ
3η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΑΝΔΑΛΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΕΔΕΣΣΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
________________________________________________________
7ος όμιλος
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ    
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ   
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ    
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ  

1η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ
2η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ
ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ
3η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ 1960 ΚΡ.ΒΡΥΣΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣΩΒΑΛΤΩΝ - ΝΙΚΗ ΚΑΛΗΣ 
________________________________________________________
8ος όμιλος
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ    
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ    
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ    
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ    

1η αγωνιστική
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
2η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ
3η αγωνιστική
ΑΣΠΙΔΑ ΓΥΨΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΑΔΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΕΙΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
________________________________________________________
9ος όμιλος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ    
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ    
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ    
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ  

1η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
2η αγωνιστική
ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
3η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΘΥΡΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΔΟΞΑ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ
________________________________________________________
10ος όμιλος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ    
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ    
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ    
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ    

1η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
2η αγωνιστική
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
3η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ
________________________________________________________
11ος όμιλος
Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ    
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ    
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ 

1η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ
2η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ - ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
3η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΛΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΞΟΥ
ΠΑΟΚ ΔΑΜΙΑΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΩΝΑΣ

Δείτε φωτογραφίες από την κλήρωση:
Share on Google Plus

 

rindis
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Γράψτε ένα σχόλιο για το παραπάνω θέμα: