Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

Το ψηφοδέλτιο της "Ενωτικής Δράσης" μετά την ανακήρυξη από το Πρωτοδικείο

Το ψηφοδέλτιο  της Ενωτικής Δράσης μετά και την ανακήρυξη από το Πρωτοδικείο: 

ΡΥΣΑΦΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Βεγορίτιδας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΛΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
3. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΝΤΑΝΙΕΛΟΣ) 
5. ΤΣΙΤΙΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Έδεσσας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΖΕΠΗ – ΡΩΣΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 
2. ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ – ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΖΩΓΡΑΦΑ (ΦΟΥΛΑ) του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 
4. ΒΕΤΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
5. ΓΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΨΗΛΟΣ) 
6. ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
7. ΓΩΓΟΥ–ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΟΥΛΑ (ΣΑΒΒΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
8. ΔΑΣΚΑΛΙΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
9. ΔΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΖΑΤΖΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 
10. ΔΡΑΓΟΥΜΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 
11. ΚΑΡΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
12. ΚΕΤΣΙΤΖΙΔΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 
13. ΚΙΟΣΕΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
14. ΚΙΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 
15. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
16. ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) του ΗΛΙΑ 
17. ΛΟΥΣΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
18. ΜΗΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
19. ΜΟΥΚΑΣ ΝΑΟΥΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
20. ΜΟΥΛΛΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΝΤΑΝΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 
21. ΜΠΕΛΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
22. ΝΑΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
23. ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
24. ΠΑΠΑΝΕΣΤΩΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
25. ΠΑΤΕΛΚΟΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
26. ΠΟΤΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 
27. ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΠΕΤΡΟΥ 
28. ΠΡΟΦΗΤΗΛΙΩΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
29. ΤΑΜΒΙΣΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
30. ΤΖΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 
31. ΤΖΟΥΡΤΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
32. ΤΣΑΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
33. ΤΣΑΡΤΣΙΤΑΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΗΛΙΑ 
34. ΤΣΟΥΓΕΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 
35. ΦΟΥΔΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΝΟΥΣΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Ι. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΑ (Εκλογικής Περιφέρειας Έδεσσας)

ΜΠΕΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 
ΠΑΠΠΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
ΠΑΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 
ΣΟΥΡΛΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΙΙ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΝΙΣΣΑΣ (Εκλογικής Περιφέρειας Βεγορίτιδας)

ΓΚΑΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΤΡΥΦΩΝ ΤΟΥ ΘΩΜΑ 
ΛΑΖΑΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 
ΜΠΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΤΡΥΦΩΝΑ 
ΣΗΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
ΤΑΡΑΒΟΥΣΙΔΟΥ ΘΕΟΣΤΙΝΗ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΙΙΙ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΥΤΤΩΝ (Εκλογικής Περιφέρειας Έδεσσας)

ΔΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΤΡΥΦΩΝΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
ΡΑΜΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 
ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 
ΤΑΡΑΜΠΟΥΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ 
ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΙV. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΔΕΣΣΑΣ (Εκλογικής Περιφέρειας Έδεσσας)

ΒΥΖΟΒΙΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 
ΓΚΙΕΤΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΙΚΑ 
ΙΤΣΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΚΙΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ – ΝΤΕΝΙΣΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΜΑΝΔΕΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΜΑΡΑΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
ΜΑΡΚΟΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 
ΜΠΑΠΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 
ΟΤΟΥΝΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
ΣΕΡΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΦΑΜΠΡΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

V. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ (Εκλογικής Περιφέρειας Έδεσσας)

ΓΕΡΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 
ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 
ΓΙΑΝΤΣΗ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΙΟΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
ΓΚΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΕΡΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
ΣΛΑΜΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 
ΤΖΙΑΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

VI. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Φλαμουριάς (Εκλογικής Περιφέρειας Έδεσσας)

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
ΚΙΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 
ΜΕΓΛΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 
ΡΟΔΟΒΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Share on Google Plus

    Blogger Comment
    Facebook Comment