Χθες (20 Σεπτεμβρίου 2020) και ώρα 18.30 περίπου, στο 18ο χιλιόμετρο της Επαρχιακής Οδού Παλαιοχωρίου - Αγίου Νικολάου Χαλκιδικής, δίκυκλη μοτοσυκλέτα που οδηγούσε 27χρονος αλλοδαπός, συγκρούσθηκε με Ι.Χ.Ε. αυτοκίνητο που οδηγούσε 41χρονος, με αποτέλεσμα τον θανάσιμο τραυματισμό του οδηγού της μοτοσυκλέτας.
Προανάκριση για τα ακριβή αίτια του δυστυχήματος διενεργεί το Αστυνομικό Τμήμα Αρναίας.
Καλο παραδεισο να εχει καλο ταξιδι αντιο κουραγιο στην οικογενεια του
ΑπάντησηΔιαγραφή