Μετά από δύο χρόνια απουσίας λόγω της πανδημίας, επανήλθε το καθιερωμένο ραντεβού του Νοεμβρίου στην πλατεία της Πιπεριάς Αλμωπίας. Η Γιορτή Τσίπουρου, άρχισε από τις 11 το πρωί της Κυριακής με χορευτικά συγκροτήματα, ζωντανή μουσική και παραδοσιακούς μεζέδες. Ο κόσμος το διασκέδασε και χόρεψε μέχρι αργά το απόγευμα.
![tsipp](https://live.staticflickr.com/65535/52497371080_745ee44d54_z.jpg)
0 comments:
Δημοσίευση σχολίου
Μη διστάσετε να προσθέσετε σχόλια στο δημοσίευμα που σας ενδιαφέρει.
Η εφημερίδα karatzova.com ενθαρρύνει τη δημόσια έκφραση των αναγνωστών της εφόσον τηρούνται οι βασικοί κανόνες δημοσιότητας που ορίζουν οι ελληνικοί νόμοι. Τα σχόλια εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή.